ÇAMAŞIR

Çamaşırlarınızda ya da herhangi bir kumaş dokusunda leke mi oluştur? Her türlü leke için kullanılan leke çıkarıcı ile lekeden kurtulun. Kullanacak olduğunuz leke çıkartıcı için yapmanız gereken, doğru bir seçim ile lekelerden kurtulmayı başarmak. Bunun için çeşitler içinden sizin için uygun olanını seçin. Leke çıkarıcıları hakkında verilen detaylı bilgilere göre seçiminizi kolay şekilde yapmanız mümkün olacaktır. 
Leke Çıkarıcı Nasıl Kullanılır?
Aldığınız farklı farklı leke çıkarıcılar için kullanım da farklı olabiliyor. Su ile karıştırıp kullanma, direkt olarak lekenin üzerinde kullanılması, lekenin çıkarılması için makinede hazneye konması gibi farklı kullanım şekilleri olabiliyor. Leke çıkarıcı nasıl kullanılır sorusuna verilen yanıt üzerinden, siz de kolay şekilde aldığınız leke çıkartıcıların istediğiniz sonucu vermesini sağlayabilirsiniz. 
Lekeye doğrudan kullanılması;
Üretilmiş olan leke çıkarıcıların kullanım şekilleri arasında direkt olarak lekeye uygulanması var. Bu durumda herhangi bir leke için lekeye döktüğünüz leke çıkartıcının bir süre bekletilmesi gerebilir. Aldığınız ürün için yine aynı şekilde ne kadar bekletmeniz gerektiği konusunda bilgi verilir. Bunu bilerek hareket ettiğiniz sürece kısa süre içinde leke çıkarıcının faydasını görmeniz mümkündür. 
Çamaşır makinesinde kullanılması; 
Lekeye direkt olarak kullanımından ziyade makine için leke çıkarıcı kapsamında da kullanılan ürünler olabilir. Hazneye dökmeniz halinde, çamaşır makinesinin içinde olan ürünlerdeki lekelerin çıkarılması sağlanacaktır. Lekelerin yok edilmesi açısından kullanım için bu şekilde üretilmiş olan leke çıkarıcılarını tercih edebilirsiniz. 
Karışım olarak kullanılması;
Kullanım çeşitleri içinde, lekeye doğrudan kullanmak ya da makine dışında karışım olarak kullanım var. Yani kullanımı mutlaka farklı bir karışım ile olmalı. Son derece etkili olan leke çıkartıcılar için su ile karışımın olması gerekebilir. Eğer sizin için uygun olan leke çıkarıcınız bu ise kullanarak mevcut olan lekelerin giderilmesini sağlayabilirsiniz. 
Leke Çıkarıcı Nasıl Seçilir? 
Kullanmak istediğiniz leke çıkartıcı için seçim de önemli. Leke çıkarıcı çeşitleri içinden seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gerekenler sunuluyor. Bunlara göre hareket ederek, çok daha kolay şekilde seçiminizi yapabilirsiniz. 
Kullanılacak olan çamaşırlar; 
Seçiminizin doğru olması için dikkat etmeniz gereken, kullanılacak olan çamaşıra uygun şekilde seçim yapmak. Bunun için örneğin sadece beyaz çamaşırlar için kullanılan leke çıkarıcılar olmasından bahsediyoruz. Eğer bu şekilde bir talebiniz olacaksa, sadece beyaz çamaşırlar için kullanılan leke çıkarıcıların tercih edilmesini sağlayabilirsiniz. 
Doğal içerikli leke çıkarıcılar; 
Evet, lekenin çıkmasını istiyorsunuz; ancak lekenin çıkarılması akabinde eşyanızın zarar görmemesi de önemli. Bunun için mutlaka leke çıkarıcı seçiminizi yaparken doğal içerikli olmasına dikkat edin. Kullanımın ne kadar yaygın olduğu yönünde sorularınızı sormanız durumunda ne kadar doğal bir içeriğe sahip olduğunu da anlayabilirsiniz. Direkt olarak sunulan içeril bilgisi üzerinden de leke çıkarıcının sizin taleplerinizi karşılıyor olup olmadığı yönünde fikir sahibi olabilirsiniz. 
Etkili leke çıkarıcılar; 
Lekelerinin çıkmasını istediğiniz çamaşırlar için kullanımın son derece iyi olmasını isteyeceksiniz. Bunun için doğal olmasının yanında etkili bir leke çıkarıcı olması da önemlidir. Bunu bilerek seçiminizi yapmanız durumunda sorun yaşamadan, temizleme için kullanabilecek olduğunuz bir leke çıkartıcı almış olacaksınız. 
Leke Çıkarıcı Fiyatları
Peki, alacak olduğunuz leke çıkarıcı fiyatları nasıl? Hem uygun fiyatta olması hem de kullanımının son derece iyi olduğu bir leke çıkartıcının olmasını istiyorsunuz. Bunun için yapılması gereken fiyat araştırmasının ardından kısa süre içinde kararınızı verebilirsiniz. Aldığınız ürünün avantajlı kullanımı söz konusu olmuş olacak.  


TÜL PERDE 100 GR
%20 İndirim

TÜL PERDE 100 GR

16,25₺ 13,00₺

TÜL PERDE 750 GR
%20 İndirim

TÜL PERDE 750 GR

77,50₺ 62,00₺

ORGA KARBEYAZ 100 GR
%20 İndirim

ORGA KARBEYAZ 100 GR

16,25₺ 13,00₺

ORGA KARBEYAZ 750 GR
%20 İndirim

ORGA KARBEYAZ 750 GR

75,00₺ 60,00₺

ÇAMAŞIRMATİK JEL 100 GR
%20 İndirim

ÇAMAŞIRMATİK JEL 100 GR

16,25₺ 13,00₺

ÇAMAŞIRMATİK JEL 750 GR
%20 İndirim

ÇAMAŞIRMATİK JEL 750 GR

85,00₺ 68,00₺

ÇAMAŞIR YUMUŞATICI 100 GR
%20 İndirim

ÇAMAŞIR YUMUŞATICI 100 GR

16,25₺ 13,00₺

ÇAMAŞIR YUMUŞATICI 750 GR
%20 İndirim

ÇAMAŞIR YUMUŞATICI 750 GR

72,50₺ 58,00₺

ÇAMAŞIR AKTİF 100 GR
%20 İndirim

ÇAMAŞIR AKTİF 100 GR

16,25₺ 13,00₺

ÇAMAŞIR AKTİF 750 GR
%20 İndirim

ÇAMAŞIR AKTİF 750 GR

61,25₺ 49,00₺

1 den 10 e 10 (1 sayfa) ürün gösteriliyor