ORGA YAĞ, KAN VE ATIK TEMİZLEYİCİ 750 GR
%20 İndirim
ORGA PAS VE KİREÇ SÖKÜCÜ 100 GR
ORGA PAS VE KİREÇ SÖKÜCÜ 750 GR
%20 İndirim
METAL PARLATICI 100 GR
%20 İndirim

METAL PARLATICI 100 GR

43,00₺ 34,40₺

METAL TEMİZLEYİCİ 100 GR
METAL TEMİZLEYİCİ 750 GR
%20 İndirim

METAL TEMİZLEYİCİ 750 GR

78,00₺ 62,40₺

LEKE ÇÖZÜCÜ LİKİT 100 GR
%20 İndirim

LEKE ÇÖZÜCÜ LİKİT 100 GR

16,00₺ 12,80₺

LEKE ÇÖZÜCÜLER GRANÜL 100 GR
%20 İndirim
ORGA HALI ŞAMPUANI (ELDE) 100 GR
ORGA HALI ŞAMPUANI  (ELDE) 750 GR
%20 İndirim
ORGA HALIMATİK (MAKİNA) 100 GR
ORGA HALIMATİK (MAKİNA) 750 GR
%20 İndirim
ORGA GENEL TEMİZLİK 100 GR
ORGA GENEL TEMİZLİK 750 GR
%20 İndirim

ORGA GENEL TEMİZLİK 750 GR

36,00₺ 28,80₺

1 den 15 e 21 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

Temizlik olmazsa olmaz. Sağlığımız için en doğrusu organik temizlik ürünleri ile temizliğin yapılması. Ürünlerin detayları aşağıda verilmiştir.

Her Alanda Organik Temizlik Ürünleri

Kullanabileceğiniz çeşit çok. O yüzden organik temizlik ürünleri arasından yaptığınız seçimler, evinizin – iş yerinizin tamamının temizlenmesinde rahat şekilde kullanılacak. Bunun için hangi alanda hangi temizleme ürünün kullanıldığı önemli. Temizliği kolaylaştırması açısından organik ürünlerin kullanım alanına uygun şekilde değerlendirilmesi şart. her alan için farklı şekilde üretilmiş olan ürünler, temizliğinizi son derece kolay şekilde yapmanızı sağlayacak.

Yüzey Temizlemede Organik Ürünler

İlk olarak parke temizliği, mermer temizliği gibi evinizde olan yüzeye göre seçebileceğiniz doğal ürünler alabilirsiniz. Gün içinde temas halinde olduğunuz yüzeyden mikrop kapmamak açısından temizliğin hem doğal hem de iyi şekilde yapılması gerekiyor. doğal ürünlerin kullanıldığı temizlik, sizin hiçbir şekilde zarar görmemenizi de sağlar. Bunun için hiç tereddüt etmeden temizlik ürünleri arasından yüzey için oluşturulmuş doğal ürünleri seçebilirsiniz. İçeriği detaylı şekilde incelemeniz durumunda, doğal ürünlerin kullanıldığı bir temizlik malzemesini aldığınızı göreceksiniz.

Halı Temizlemede Organik Ürünler

Temizlik dendiğinde, zor bir temizleme malzemesi olan halılar da akıllara gelir. Peki, doğal ürünlerin halı için olanları da var mı? Baktığınızda direkt olarak halı temizliğinin da doğal ürünler ile yapıldığını göreceksiniz. Halı dokusunun zarar görmemesi, aldığınız halının uzun süreli kullanımı organik ürünlerin kullanılması ile olacak. Bu durumda direkt olarak halı temizliği için seçeceğiniz organik temizlik ürünleri çeşitleri arasından halı için uygun olanlarına bakacaksınız. Halınızın temizlenmesi konusunda size oldukça yardımcı olacak. Hem dokunun zarar görmediği hem de derinlemesine bir temizlik olduğunu göreceksiniz. Detaylı temizliklerinizde halı temizliğini es geçmeyin. Tam anlamıyla bir temizlik için lekelere izin vermeyecek doğal halı temizleme ürünlerini kullanın.

Leke Çıkarıcı Ürünler

Doğal ürünler arasında leke çıkarıcılar da var. Lekelenmiş olan eşyalarınızın temizliği de önemli. Bu temizliğin de eşyanın zarar görmemesi için doğal ürünlerin kullanımı ile yapılması gerekiyor. eğer seçmiş olduğunuz ürün lekelere karşı etkili ise mutlaka kullanımın doğal olmasına dikkat edin. Size zarar vermeyecek, kokusunun havaya karışması sonucunda zarar görmeyeceğiniz bir ürün olması son derece önemlidir. Buna dikkat etmeniz durumunda doğal leke çıkarıcı olarak en doğru seçimi yapmanız mümkün olacaktır. Seçiminin doğru olması sayesinde, temizlik süresinin kısalması ve kalitenin de artması elde edeceğiniz avantajlar arasında.

Organik Bulaşık Deterjanları

Temizlik ürünleri dendiğinde, organik olması gereken ürünler arasında bulaşık deterjanları da var. Kullanımı gereği çoğu zaman gıda tüketiminde yer aldığından, mutlaka doğal ürünler ile temizliğin yapılması gerekiyor. Kolay durulanıyor olması son derece önemli. Bunun için seçmiş olduğunuz bulaşık deterjanları için seçiminizin doğal ürünlerden yana olmasına dikkat edebilirsiniz. Mutlaka bulaşık için kullandığınız ürünün da içeriğin son derece faydalı şekilde oluşturulmuş olması gerekiyor.

Doğal temizlik Ürünleri Fiyatları

Fiyatlar konusunda küçük bir araştırma yaptığınızda, geniş bir yelpazenin olduğunu görmemek imkansız. Üretilen çok sayıda ürün için farklı farklı tutarlar veriliyor. ayrıca yapılan kampanyalar ile de müşterilerin en uygun fiyata temizlik ürünü elde etmesi sağlanıyor. Bunun için yapılması gereken, en uygun fiyatlı olanın kalitesinden emin olunması durumunda satın alma işleminin yapılması. Dikkat ettiğiniz kriterlere uygun şekilde fiyat bulmanız halinde, satın alma işleminin organik temizlik ürünleri fiyatları kapsamında yapılması söz konusu olur. Kampanyaları takip edin ve en uygun fiyata alacağınız ürünleri seçin.