KOZMETİK

Bakım ürünlerinde avantajınız sağlıklı olması. O halde organik bakım ürünleri arasından seçiminizi yapıp, zarar görmeyeceğiniz şekilde bakımınızı yapın.
Organik Bakım Ürünleri Neler?
Kullanımları nasıl olmalı? Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı veriliyor. Kullanmak istediğiniz bakım ürünleri için içeriği inceleyerek, doğal olanlarını tercih ettiğiniz kullanım sonunda ne gibi fark olduğunu birebir gözlemleme fırsatı bulacaksınız. Çünkü doğal ürünler ile bakım yapılması aldığınızın etkinin uzun süreli olmasını ve hiçbir şekilde cildinize zarar vermemesini sağlar. Bunları dikkate alarak bakımınızı yapabilirsiniz.
Yüzünüze Özel Doğal Bakım Kremleri
Sadece yüzünüz için üretilmiş olan doğal bakım kremleri, kullanılması halinde cilt problemlerinizin çözülmesini de sağlayacaktır. Sadece yüz için olan kremlerin kullanılması önemlidir. Neden mi? Vücut için olan kremler, yüzünüze zarar verebilir. Bu durumda yapılması gereken kişinin mutlaka cilt bakımı için yüzüne özel olan ürünleri tercih etmek.
Nem oranını ayarlar;
Cildiniz için kullandığınız doğal bakım ürünleri nem oranının ayarlanmasını sağlar. Cildin sağlıklı olduğunun en önemli göstergesi, mutlaka nem oranının ayarlanmış olduğu cilttir. Bakıldığında parmak gözükecektir. Ne yağlı ne kuru ancak parlak ve canlı bir cilt görünümünün olması söz konusudur. Bunun için de kullanılması gereken, doğal nemlendiriciler doğal bakım ürünleridir.
Cilt türüne göre seçenekler;
Aynı zamanda seçiminizin doğru olmasını sağlayacak olan cilt türüne göre bakım ürününüzü seçiyor olmanızdır. Organik bakım ürünleri çeşitleri kapsamında yer alan ve yüzünüze özel olan bakım ürünü, direkt olarak kullanıma uygun olacak. Çünkü her cilt için farklı üretilmiş olacak. Yani kişinin cildinin kuru olması durumunda, kuru ciltlere özel ürünü alması faydalıdır. Aynı zamanda yağlı ciltler için ya da karma ciltler için de kullanım mümkün olacaktır.
Cildi canlandırır;
Doğru bir seçimin yapılması durumunda, kullanmanız halinde cildinizin canlandığını göreceksiniz. Ölü derinin gitmesi ile direkt olarak cildinizin parlak görünümüne kavuşması sağlanır. Bunun için düzenli bakım yapılması gerekebilir. Hem nemlendirici kullanılması hem de varsa cilt probleminizin ortadan kalkması için seçmiş olduğunuz ürünlerin kullanılması son derece önemlidir.
Vücut İçin Doğal Bakım Ürünleri
Vücudunuz için de aynı şekilde doğal bakım ürünlerinin üretilmiş olduğunu göreceksiniz. Yani bacaklarınız için, kollarınız için kullanabileceğiniz ürünler var. Doğru seçilmiş bir ürün, direkt olarak vücudunuzdaki nemin korunmasını sağlar. Cildinizin parlak görünümü bacak ve kollarınız için de geçerli olur. Tüm vücut için kullanılabilecek olan doğal bakım ürünleri sayesinde, vücudunuzun istediğiniz yumuşak dokuya kavuşmasını sağlayabilirsiniz.
Cilt tipine göre;
Aynı şekilde vücut bakım ürünleri organik aramanız sonucunda, cilt türüne göre seçim yapma şansınızın  olduğunu göreceksiniz. Yine kullanımın en faydalı olacağı şekilde, cilt tipinizin belirlemiş olduğunuz bakım ürününü oluşturmasını sağlayacaksınız. Direkt olarak belirlenmiş olan bu kriter üzerinden yapılan doğru seçim, ürün kullanımının avantajlı olmasını sağlayacaktır. Sağlığınız için bu kriterlere göre seçim yapabilirsiniz.
Organik Bakım Ürünleri Fiyatları
Yapmak istediğiniz bakımın organik ürünlerinden oluşmasını istemenin yanında, ekonomik fiyatlar ile olmasını da istiyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken direkt olarak organik bakım ürünleri fiyatları kapsamında en uygun fiyatlı ürünleri tercih etmek olabilir. Ancak seçimlerinizde dikkat etmeniz gerekenin kalite ile fiyatın ilişkisinin başarılı olduğu ürünler olmasıdır. Bu durumda aldığınız ürün için hem uygun fiyatlı bir seçim yapacaksınız hem de direkt olarak sağlıklı bir ürün kullanacaksınız. Organik olan ürünlerde yapılan indirimleri takip etmeniz sizin için yeterli olabilir.  

LIGHTENING KREM ( TÜM CİLTLER ) 50 GR
%20 İndirim
GÖZ ÇEVRESİ KREMİ ( TÜM CİLTLER ) 50 GR
%20 İndirim
GÜNDÜZ BAKIM KREMİ ( NORMAL CİLTLER ) 50 GR
%20 İndirim
GÜNDÜZ BAKIM KREMİ ( KURU CİLTLER ) 50 GR
%20 İndirim
GÜNDÜZ BAKIM KREMİ ( YAĞLI CİLTLER ) 50 GR
%20 İndirim
GECE BAKIM KREMİ ( TÜM CİLTLER ) 50 GR
%20 İndirim
ORGA SIVI SABUN (ÇİÇEK BUKETİ) 100 GR
%20 İndirim
ORGA SIVI SABUN (ÇİÇEK BUKETİ) 750 GR
%20 İndirim
GÜNEŞ KREMİ 50 SPF 125 GR
%20 İndirim

GÜNEŞ KREMİ 50 SPF 125 GR

157,50₺ 126,00₺

ORGA DAMLA 100 GR
%20 İndirim

ORGA DAMLA 100 GR

32,50₺ 26,00₺

ORGA DAMLA  750 gr
%20 İndirim

ORGA DAMLA 750 gr

150,00₺ 120,00₺

ORGA AYAK BAKIM 50 GR
%20 İndirim

ORGA AYAK BAKIM 50 GR

82,50₺ 66,00₺

ORGA BEBEK BAKIM YAĞI 50 GR
%20 İndirim

ORGA BEBEK BAKIM YAĞI 50 GR

117,50₺ 94,00₺

ORGA CİLT BAKIM YAĞI 50 GR
%20 İndirim

ORGA CİLT BAKIM YAĞI 50 GR

112,50₺ 90,00₺

ORGA TEN 50 GR
%20 İndirim

ORGA TEN 50 GR

151,25₺ 121,00₺

1 den 15 e 16 (2 sayfa) ürün gösteriliyor